| fdfgdgd a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la un eveniment, o petrecere, club etc. și un băiat ar pune ochii pe voi, și v-ar oferi o sumă mare de bani ca să faceți sex cu el. Ați accepta?

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu.
Pentru ca eu nu pot sa ma tin nici de mana cu cineva pentru care nu am sentimente happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca fata aia este o prostituată sigur pe bani o face cu tot clubul, nonstop.

| dannys a răspuns:

Normal ca nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!

| Necunoscut112 a răspuns:

Oferirea unei sume de bani contra prestarii sexuale se numeste prostitutie, dar este posibil sa cunoscti in club o persoana sa te atraga foarte tare si sa ajunga la sex in acea noapte, dar fara bani, aia e altceva.

| fdfgdgd explică (pentru Necunoscut112):

Prostituție zici...Și o fată care are obiceiul de a *se iubi* frecvent cu diferiți băieți ori de câte ori merge în club și are ocazia dar fără bani...Tu cum o numești pe fata respectivă?

| Yasmin875 a răspuns:

Cred că nici o fata cuminte n-ar face asta.Doar prostituatele se *** pentru bani.

| fdfgdgd explică (pentru Yasmin875):

Păi ori că o iei de la toți fără bani sau că *ți-o smotocești* cu toți și accepți pentru asta și bani nu-i tot una? Tu ai face un astfel de compromis?