| fcdsadsadsadsa a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați da întâlnire cu un bărbat iar bărbatul respectiv v-ar scoate la o plimbare pe o plajă, lângă mare, iar el v-ar spune că vrea să faceți amor pe plajă, pe o pătură acolo, pe nisip. Vi se pare un gest dus la extrem, un act lipsit de respect sau vi s-ar părea incitant?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, mi se pare, mai ales dacă nu e soțul sau iubitul meu.
Asta-mi sună a aventură iar o fată/femeie care se respectă nu face sex în astfel de locuri.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numa sa nu fie patura de lana care inteapa mai sare un purice si intra in miezu cizdii

| Sofer a răspuns:

Foarte incitant. Dar nu cu atâta lume acolo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că o să facă așa ceva o femeie cu tine pentru că habar n-ai pe cine sa întrebi.
Era o vorbă foarte adevărata "daca vrei sa prinzi căprioară, întrebi vânătorul cum sa o faci nu pe ea că fuge de tine".

Sa întrebi o femeie cum să acționezi cu femeile e pur și simplu o prostie.
Spre exemplu, tipa de mai sus zi de ca ar face așa ceva cu soțul ei dar nu cu tine. Nu se pune in alta ipostaza. Cum ar reacționa ea la un tip de care îi place și totul merge bine.

In primul rand trebuie sa te intrebi ce vrei de la o femeie, o simpla aventura? Sa faci sex pe plaja rapid și fără prea multe batai de cap? Ei bine nu e nimic rău în asta, pur și simplu cauți o femeie care sa ii se para incitant chestia asta. Pe restul le refuzi.Chestia e că trebuie să o prinzi la momentul potrivit, trebuie sa știi și să citești femeia de langa tine. Daca o spui pe un ton increzator și femeia te respecta suficient de mult, uitandu-te la ea in ochi. Femeile respecta asta, nu sunt prea multi care sa fie foarte directi. Accepta fara cea mai mică ezitare.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! Probabil se refera in general, nu stiu daca se refera la el insusi, totusi eu am exprimat 2 ipostaze, pe care una dintre ele le-am si practicat, cea cu sotul meu.In al doilea caz nu mi s-a propus daca nu eram casatorita de exemplu, dar ma cunosc pe mine destul de bine si nu as accepta sa o fac cu un barbat pe care de abia il cunosc.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Daca este vorba de iubit,in cazul meu de fata sotul,cu care sunt de ani de zile si ne plimbam si mi-ar propune cu siguranta as face-o,daca nu imi propune el,ii propun eu, sunt mai directa defel laughing Acum in celalalt caz daca este vorba despre un barbat cu care sa zicem ca de abia am inceput o relatie, inca suntem in perioada de cunoastere si mi-ar propune asta l-as refuza categoric, nu m-as supara in asa hal incat sa consider ca este un gest dus la extrem sau act lipsit de respect, pur si simplu il refuz si atat ne plimbam mai departe la plaja.Multa sanatate!

| fcdsadsadsadsa explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Să înțeleg că, fiind căsătorită, ai făcut-o deja în aer liber cu soțul gen mașină, pădure samd? happy

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru fcdsadsadsadsa):

Da,peste tot pe unde am fost, si in boscheti rolling on the floor dar noaptea fara sa ne vada cineva.