| kuhyuiiu7867989 a întrebat:

Fetelor, de ce multe dintre voi, care faceți sex oral băieților, când vine vorba ca un băiat să vă ofere bani pentru a face sex oral, veniți cu fraze gen *noi nu suntem curve*? Dar din moment ce faceți asta destul de des, de ce ar mai conta faptul că cineva vă oferă o recompensă?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu de unde sti ca fetele fac asta des? ai facut un studiu? curve suntem cu toti ne vindem pe zi ce trece pentru banii

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tocmai asta este diferenta intre o iubita si o curva. Iubita face sex oral fiindca ii place, curva pentru ca ii dai bani.

| Ririru a răspuns:

Buna,

Intrebarea ta nu este prea inteligenta.
In primul rand tu nu ai de unde sa stii cine si cum si cand face sex, esti clarvazator?
Iar in al doilea rand, sa compari o femeie care se afla intr-o relatie stabila cu partenerul ei si practica amandoi sexual oral( pentru ca mie mi se pare absolut NORMAL intr-o relatie) cu una care ar face-o pentru bani mi se pare penibil. Asta vizavi de,, Oricum faceti mereu'' - pai poate fac, dar partenerului lor! Gen tu ii faci sex oral sotiei tale, si vine la tine o prostituata nespalata care-ti ofera bani, ce faci, ii faci si ei? laughing

| kuhyuiiu7867989 explică (pentru Ririru):

Dacă e nespălată, nu-i mai fac...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare stupida... poate unor femei chiar le place sexul si poate il fac din placere

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu toate fetele fac sex oral primele, de obicei cele care au partneri acre el iubesc, fac sex oral dar si primesc sex oral, asa ca nu-i vorba de plata.
Dar daca te duci la prostituate, da baiete, plateste pentru serviciile primite, pentru ca, chestia cu platitul functioneaza doar la prostituate!

| SG1995 a răspuns:

Pentru că domnul creier prăjit, e una să ți-o tragi pentru bani, iar alta să o faci din plărere.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pentru ca sexul contra unei sume de bani este prostitutie. Sex face toata lumea, asta nu te face curva, dar daca iei bani pentru asta sau o faci cu orice necunoscut esti o panarama.

| Yasmin875 a răspuns:

Pentru că doar prostituatele fac sex pe bani.Ele nu vor să le catalogheze lumea așa.Baiatul ăla poate să zică oricui ca o fata i-a făcut sex oral.

| ValentinGeorge a răspuns:

Vezi lucrurile mai simple decat sunt. 1. sexul, de orice fel, se bazeaza pe incredere, siguranta, confort. 2. pentru multe fete, orgoliul este mai important decat 200 de lei pe care vrei sa-i dai. 3. de ce ai plati pentru sex? traim intr-o societate unde fiecare isi gaseste partener, chiar si oamenii peste 200kg.

| SG1995 a răspuns (pentru ValentinGeorge):

"traim intr-o societate unde fiecare isi gaseste partener, chiar si oamenii peste 200kg."

Damn, atunci chiar am ghinion. laughing

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Las man ca isi gasesti si tu, numa ca nu incerci

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Tu de unde sti ca fetele fac asta des? ai facut un studiu? curve suntem cu toti ne vindem pe zi ce trece pentru banii