| RAY a întrebat:

Fetelor de ce nu puteti fi sincere sa spuneti ma eu doar vreau sa discut cu tine nu vreau altceva? De ce mintiti ca vreti sa ne intalnim? E asa greu sa spuneti adevarul?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Handicapate, daca erau intregi la cap ziceau esti urat sau nu am chef, nu imi arde sau am pe altii care asteapta la coada

| Mosotti a răspuns:

Pentru ca nu stie cum arati poate, si vine la intalnire sa vada cum arati, si cand vede ca nu te place, o intoarce cum ca vroia asa amicitie doar.
Multe spun ca vor doar sa discute si nu accepta intalniri, alea care accepta nu vor doar discutii, insa in general probleme apar cand nu s-au schimbat pozele reciproc.

| RAY explică (pentru Mosotti):

De ce nu spun de la bun inceput ca nu vor nimic? asta ma dereanjeaza nu sa bage vrajeli apoi, vreau doar discuti atat e greu sinceritatea la fete, nu vrajeli gen promisiuni

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai stai asa, a fost cazu cand una ti-a vazut poza, a vrut intalnire si apoi ti-a zis ca vrea doar discutii?!

| RAY explică (pentru Mosotti):

A vazut poza si a vrut doar discuti dar ma mintea ca vine din Tulcea la mine sa ma vada, asta era acum 13 ani

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Mda si i-ai dat poza?

| RAY explică (pentru Mosotti):

Da mann

| Celcestietot a răspuns:

Multe si manipuleaza, chiar nu trebuie sa le acorzi increderea asa usor. A picat intalnirea, nu happy?

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Da,a picat totul

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie sa te astepti la absolut nimic cand vine vorba de fete, vorbele sunt vorbe, sa vedem fapte.

| Sofer a răspuns:

Se plictisesc și ele și au chef sa facă mișto de oameni pe internet.

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns (pentru Sofer):

E plina lumea de ei si de ele.
Nu mai e de mirare.E de mirare cand vezi persoane serioase.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu știu ele ce e aia sinceritate. Nu le duce capul la așa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele se pot simți presionate de insistențele celui cu care vorbesc (pe chat) încât poate s-o "arunce" doar așa: "da, o să ne întâlnim când o să am timp" sau altele zic: "mai vedem". Altele-s timide și s-ar simți nesigure să vine la întâlnire singure. Unele o iau pe prietena lor cea mai bună împreună cu ele. happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fiti sincere fetelor cu noi, vrem doar sa ne plangem atat

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Am inteles, deci a vazut poza, ce sa zic, nu toate fac asa, se intampla, asta e viata, nu poate fi totul okey. Esecuri, reusite si tot asa.
10 esecuri, o reusita, sau 10 esecuri doua reusite, sau 2 reusite 10 esecuri, orice combinatie poate fi.
Dar nu se renunta! Se lupta pana la ultima chestie.

Dar daca e mai bine pentru tine sa renunti ca sa scoti orice sansa de esec, e ok si asa, depinde cum simti tu.
Ca eu degeaba zic ce gandesc eu daca nu am trairile care le ai tu.
Conteaza cum e mai bine pentru tine atat.

| SLS92 a răspuns:

Deja imi imaginez ca ai ajuns la o etapă critică și eu sunt pe urmele tale nu mai am mult si o sa ma duc la nebuni daca nu imi gasesc si eu o fata

| SLS92 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, e imposibil să pleci ne**** daca te duci prin centrul vechi! Am amici mai urâti ca mine însă care au de fiecare dată antidotul - whisky, moet si totul vine de la sine, vin ca leoaicele la prada si de acolo totul e simplu ( dar pentru asa ceva trebuie sa spargi milioane bune sa speri ca dai o buca decenta la final ) mai depinde si de tine referitor la papagal. Cam asta e realitatea, fara cașcaval și o mașină sport cu două usi nu prea ai sanse! Asta e pretul pe care trebuie sa il plătești daca nu esti atractiv în ochii fetelor!

| Lule a răspuns:

N-ai cum sa fii sincer cu o persoana pe care nu o cunosti, pentru ca nu sti cum va reactiona la refuz.
Nu-i bine sa se vorbesca pe internet pentru ca persoana respectiva isi inchipuie cam cum ar fi interlocutorul ei, iar atunci cand se intalneste cu acesta poate ramane dezamagit pentru ca nu seamana cu cel din mintea ei. Asa ca e cel mai bine sa va vedeti de la inceput pentru ca altfel e conexiunea.
Faptul ca tu ai parte numai de fete ciudatele asta nu inseamna ca toate sunt la fel.

| Hollyg a răspuns:

Majoritatea fac asta de plictiseala sau nu vor sa se întâlnească din cauza ca sunt nesigure in privința lor.

| RAY explică (pentru Hollyg):

Nesigure in privința lor?

| Hollyg a răspuns (pentru RAY):

Da. Sunt fete care vorbesc doar de plictiseala si de aia nu se duc mai departe si mai sunt fete care vor sa se întâlnească însă nu sunt sigure de ele. In sensul ca nu sunt sigure ca vor fi plăcute.

| AmeliaD a răspuns:

Pai dacă zicem ca nu vrem sa ne întâlnim, nu mai vorbește nimeni cu noi

| RAY explică (pentru AmeliaD):

De asta mintiti?

| AmeliaD a răspuns (pentru RAY):

Nu e mereu o minciună, eu, daca tipul e mișto, sunt dispusă sa ma vad cu el.

| RAY explică (pentru AmeliaD):

Smechero,desi baieti care nu te atrag le ti doar pentru conversatii