| Wlaslov a întrebat:

Fetelor, de ce sunteți înnebunite după sex, de ce puneți accent atât de mult pe sex, pe perversiuni sexuale, în general... de ce nu vreți să vă limitați doar la atingeri, sărutări, filme indiene și mângâieri, așa cum fac indienii?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fantezii ascunse

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... generalizezi :/

| Werrich a răspuns:

Kama Sutra, Tantra Yoga vin de la indieni.

| alexalx1234 a răspuns:

Poate înnebunite după bani, cocalari și merțan

| Dandinelle a răspuns:

De unde știi că indienii nu au perversiuni: "karma sutra".
Fiecare își face viața sexuală cum vrea, cum știe mai bine, fie femeie, fie bărbat.

| Unsfatbun a răspuns:

Dar de unde știi tu ce fac toate fetele?
Cu ce le-ar putea inspira nespălații ăia?

| Dani6421 a răspuns:

Daca ciuciunghezii aia fac asta nu inseamna ca in 2020 pe planeta pamant si romancele trebuie sa faca asta in Romania.