| YellowAngel a întrebat:

Fetelor, de ce va lasati filmate/pozate cand faceti sex?

14 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

De placere.

| mentholinks a răspuns:

Le incita. Daca vrei pot sa fiu eu cameraman.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cine a zis ca as face asa ceva? Never.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal sã fie pozate(mai indecent) deoarece sunt dovezi pentru un viol fals acuzat.

| DeathOfDreams a răspuns:

Doar fiindcă ai văzut și auzit multe chestii de genu, nu înseamnă că în realitate, toate fac asta. laughing

Și oricum, ipotetic dacă e vorba de-o relație serioasă și jocuri kinky de genu "fă-mi o poză" cred că e destul de safe s-o facă cu telefonul persoanei în cauză. Asta dacă e doar de dragul "capture it".

| Victoria18 a răspuns:

Nu le mai incadra pe toate! Nu toate fac asta!

| Rohot_Max_1997 a răspuns (pentru Victoria18):

Nu te mai ataca daca tu nu faci asta.

| YellowAngel explică:

WTF? Ai baut?

| Layyla a răspuns:

Tu o faci?!

| YellowAngel explică (pentru Layyla):

Am raspuns mai sus. Nu, normal.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Tie ati place?

| YellowAngel explică (pentru Belciu_Cristian_1981):

Logic nu. Ce sa ma santajeze apoi?

| antiqque a răspuns (pentru YellowAngel):

Ai vazut prea multe filme si stiri. Barbatul e ala pe care il alegi ori unele aleg foarte foarte prost. Daca tu alegi barbati in care nu poti avea incredere aia e alta discutie. Eu am cateva filmari si poze cu iubita mea dar nici nu mi-a trecut prin cap sa o santajez sau sa le pun pe internet.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Pentru ca le place