| Silviu_7451 a întrebat:

Fetelor, de ce va plac baietii epilati pe tot corpul? E foarte normal sa te faci la subrat si in zona pubiana, dar nu inteleg de ce e asa gretos pentru unele dintre voi sa vada par pe burta sau chiar pe picioare.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu nu suport barbatii epilati! Vino pe plaja sa-i vezi cand sunt rasi pe tot corpul sau epilati si incepe sa le creasca parul... Teribil de inestetic.
Barbatul care-i barbat, sta departe de epilat.Sub brat,mi se pare normal, hai si prin vreo alta parte la cererea expresa a partenerei.Dar, atat!

6 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Nici tie nu cred ca tiar placea o fata cu par pe picoare, nu-i asa happy?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Tie ti-ar placea sa vezi o fata cu muult par peste tot? dar sa fie iubita ta? eu cred ca nu, asa cum e si la unele fete carora le plac baietii mai.ingrijiti sa zic asa

| Silviu_7451 explică:

Pt fetele care sustin "tie ti-ar placea ca o fata sa aiba par pe picioare?". Pai daca e s-o luam asa barbatii sunt mult mai dezvoltati ca femeile din punctul asta de vedere. Pt ca o femeie oricat si-ar lasa parul de pe picioare sa creasca nu o sa arate ca parul unui barbat de pe picioare.
Mie cel putin parul de pe corp la barbati mi se pare un semn de masculinitate. Ok inteleg atunci cand ai padurea amazoniana pe piept inteleg sa te mai faci. Dar sunt multe, multe fete care daca vad par pe burta/piept se ingorezesc si isi pun mainile la ochi. Adica deja devine penibil.
Si cum spunea si greece12 devine foarte inestetic sa vezi niste fire din astea mici si subtiri din loc in loc. Pt ca va asigur ca niciun barbat nu o sa stea sa se faca cu ceara pe tot corpul in fiecare saptamana.
Mai astept pareri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca m-a pupat odata iubi pe piept si cind s-a ridicat avea gura plina de fire de par mai rau ca o vaca cind pastea iarba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.la subrat, pe piept/spate si in zona intima e destul

| CrinaDianaCluj a răspuns:

La fel cum voua nu va place cand noi nu ne epilam pe picioare sau altundeva, nici noua nu ne place sa aveti padure pe tot corpul.Pe picioare hai ca mai merge, dar pe piept nu ar trebui sa aiba par, atata timp cat vrea pupici!