| dfsdfsfs a întrebat:

Fetelor, e adevărat că o femeie care are vaginul strâmt se simte mai bine în timpul actului sexual comparativ cu o femeie largă, cu vaginul semideformat?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de acel penis

| relian a răspuns:

Vaginul semideformat cei ala?laughing Afla ca orice vagin se poate micsora cat vrea proprietara acelui vagin laughing Tu ce spui is chestii mai rare dara sunt femei asa, care asa se nasc, ori femei care dupa nastere vaginul nu mai revine la forma de dinainte exact sau peacolo.Deci se numeste daca nu ma insel vagin slab sau nu stiu cum dara in nici un caz deformat laughing. Insa chestia asta se poate remedia printr-o operatie simpla,chestia mai complicata este sa ai bani,in rest chestia asta se rezolva.Ce am citit undeva o fata, femeie se plingea ca nu o mai putea pentrea nici un penis laughing pentru ca isi micsorase vagi asa de rau, desi doctorul ii spuse, dara ea asa voia.laughing Normal ca se simte mai bine atata timp cat un vagin sta mai strans pe un penis, De regula ar trebuie ca un vagin sa se muleze pe orice penis normal sa-i zicem asa, deci nu prea ar trebuie sa fie probleme. Dara nici prea strans sa nu stea ca atunci nu mai e placere devine dureros pentru fata laughing