| Wlaslov a întrebat:

Fetelor, este adevărat că atunci când sunteți sub influența alcoolului sunteți capabile să faceți sex mai ușor, adică vă face alcoolul să deveniți mai dezinhibate când vine vorba de sex, să acceptați mai ușor propunerile bărbaților?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate si pot confirma asta pe atatea fete le-am servit cu alcool si sau dezinhibat instant. pont cand iesi in oras cu ea sau o inviti la tine si e rezervata cu sexul, ii dai un pahar de vin si incepi sa povestesti si apoi are loc actiunea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu, ce vrei tu sa faci acolo? laughing

In general da, pentru nimeni nu se mai gandeste exact la ce este bine si ce nu este bine sa faca.

| Sofer a răspuns:

Ele fac sex rupte de bete.

| Sonia822 a răspuns:

Da. Dar si in orice alte situatii. Cand o persoana timida, interiorizata, bea alcool, devine mai exuberanta. Cand o mutaloaica bea putin alcool, devine mai vorbareata, isi depaseste obstacolele. Si la baieti la fel.

| fotsiplec69420 a răspuns:

Da adica eu cand aveam 10 ani si eram beata a venit tatal meu la mine si a zis hai sa ne **** si eu am zis da si dupa aceea am ramas gravida cu copilul tatalui meu, nu pot sa zic ca nu mi-a placut happy