| RAY a întrebat:

Fetelor imi puteti povesti cum a fost despartirea?
Baieti imi puteti povesti cum a fost despartirea?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buna, doar am parte de libertate nu ma inseala nimeni si nu ma barfeste la altele

| Frank51 a răspuns:

No expectations = no disappointments.

| Sofer a răspuns:

A fost o despărțire ușoară. Nici nu ma așteptam să îmi facă asta, după câte am făcut pentru ea.

| RAY explică (pentru Sofer):

Sigur nu te minti pe tine insati?

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

De ce sa ma mint pe mine însumi? Asa a fost. Niciodată sa nu ai încredere în femei.

| RAY explică (pentru Sofer):

Si mereu am patit-o cand am avut încredere

| SG1995 a răspuns:

Având în vedere că era o relație toxică de ambele părți, plus că eu am stat cu un fel de milă cu tipa, când a realizat și ea că de fapt nu e ok, și nu ne potrivim a fost bine.
Adică *** e greu sa te desparți când știi că rănești, dar aici nu a fost cazul eu voiam să o fac dar mi-a luat o înainte. Teoretic am rămas prieteni, practic m-am ales cu block?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te referi la despărțirea de partener. Păi depinde cum o percepi tu. La mine pe moment a fost dureroasa. Te mai gândești la unele momente, amintiri, trăiri. După care mi-am dat seama ca daca ar fi mers am fi fost împreună si acum si ca e cursul firesc al vieții, mai nasol era daca rămâneam împreună și nefericiți. A durut si pentru că ea după numai două săptămâni e cu altcineva. Succes!

| troleibuz a răspuns:

Ce despartire?

| Mosotti a răspuns (pentru troleibuz):

Adica daca ai avut vreo despartire de vreo fata vreodata, cum a fost, asta inteaba.