| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Fetelor, în ochii voștri, un băiat care are o situație financiară bună și implicit și o mașină frumoasă sau chiar două mașini...vă stârnește mai mult interes în comparație cu un tip mai sărac, care nu are mașină și bani mulți, când vine vorba de o relație de durată?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ca sa starnesti interesul unei fete, ai nevoie de creier, nu de potofel plin cu euro si ultima fita de masina.

| Purec a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti raspund si eu.

In mod absolut normal, cel cu o situatie financiara mai buna starneste mai mult interes dar nu este o regula. Mai exact, o situatie financiara mai buna ofera un mic avantaj, dar in niciun caz nu este hotarator

| MissMoon a răspuns:

Nu! Cine ești ca persoana contează! Nu stai cu obiectele, ele nu oferă atenție, timp, iubire.

| Mimomiha a răspuns:

Nu prea ma inteeseaza chestiile astea la o persoana. Dar bineinteles, nici sa fie un boschetar(scuze termenul) care nu e in stare sa mute un pai. Daca cel bogat are inima, si e in stare sa iubeasca o persoana, sa nu profite de iubirea sa, da l-as alege. Dar daca e unul care schimba fetele ce pe sosete, in mod evident nu. La fel si cu cel sarac, dupa cum spuneam la inceput, sa nu fie bochetar. Dar daca iubeste si este fidel, de ce nu?