| Ceawdear a întrebat:

Fetelor la baieti care este culoare ochilor favorita?

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am ochii albastri, buzele subtiri:X si... genele usor arcuitedevil toate fetele apelati la minerolling on the floor
Ras in cap, cioc mustatadevil un adevarat barbat muhahha
Glumeam(totu e real mai sus)
Imi fac reclama si eu.
Mhmm, sunt plictisit.

| denismaria92 a răspuns:

Caprui :X

| val31989 a răspuns:

Daca iti place un baiat nu te mai uiti la culoarea ochilor ci la caracteru si sufletul lui.Dar imi plac ochii verzi & albastri. happy

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Negri. ☺

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Verzi,dar nu cred ca ar conta decat 1%

| deeapanda a răspuns:

Albastribatting eyelashes ma topesc cand vad ochii albastri dar un albastru albastru simt ca moor laughing

| deeapanda a răspuns:

Tu ce culoare ai? happy

| Ceawdear explică (pentru deeapanda):

Caprui

| deeapanda a răspuns (pentru Ceawdear):

Dwa sunt fffff frumosi si ochi caprui :X sti cum se zice ochii caprui fura inima orcuiwinkingbatting eyelashes kiss

| Maryna78 a răspuns:

Buna! Pentru mine nu conteaza culoare ochilor, ci persoana, felul lui de a fi... Degeaba are el ochii albastri de exemplu daca nu stie sa se poarte... :* big grin

| Anonima5567392098308269 a răspuns (pentru Maryna78):

Mda corect..asta e ff adevarat!

| AmaliaApetri a răspuns:

Ochii aia de orice culoare( una normala desigurlaughing ), care stralucesc and vorbesc cu tine.

| nesatori a răspuns:

Depinde...cel mai mult imi plac baieti cu ochi verzi sau caprui...sincer nu imi plac baieti cu ochi albastri(parerea mea)

| Alysson1997 a răspuns:

Mie primul lucru care mi-a placut la prt meu au fost ochii albastriibig grin

| Anonima5567392098308269 a răspuns:

Pai Depinde De Baiat.Dar In General..Albastru..big grin

| Doareuuiuiewbiwueee a răspuns:

Pai nu cred ca conteaza doar 1% dar CAPRUI.