| citygirl001 a întrebat:

Fetelor la ce va uitati prima oara la un baiat?

19 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

La fata in general.tongue si la corp desigursmug

| KaterinaPetrova a răspuns:

Primul lucru la care ma uit sunt ochii

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa iL iubeasca pe Dumnezeu.

| DiannaDia a răspuns:

Ochii,sa stii ca dupa ochi iti dai seama de multe

| RAY a răspuns:

Eu cred ca fetele nu se uita la baiat si la banii lui parerea personala

| citygirl001 explică (pentru RAY):

Si eu cred la fel

| RAY a răspuns (pentru citygirl001):

Esti fata nu?

| citygirl001 explică (pentru RAY):

Da!

| Azµre a răspuns:

Voi fetele sunteți de mai multe feluri, așa și prin urmare sunt mai multe răspunsuri:
După:
1) Cum arată fizic
2) Cum gândește
3) Câți bani are
4) Ce mașina are
5) Cât de smecher este
Și lista poate continua cu fiecare tâmpenie pe care o poate avea o fată în minte.

Puține sunt acelea care se uită la un băiat care este apt de mai multe lucruri mai puțin de finațe, și asta pentru că unul apt din punct de vedere al gândirii va ști să facă și bani.

| Kasia a răspuns:

La maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii si zambetul si bineinteles sa nu fie perversiune maxima poate chiar deloc
tipii astia vor doar un lucru de la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sunteti materialiste si nu stiti sa apreciati sufletul omului! Va mai mirati de ce sunteti inselate. Nici una nu spune ca poate sa fie si mai grasunel, ca e dragut si destept. Va uitati numai dupa fotomodele si apoi va mirati de ce va inseala si de ce sar altele pe ei.
Cei care arata bine sunt de obicei mai egoisti, se duc la sala si isi dau seama ca atu-ul lor fata de femei in general este corpul lor si fac tot ce pot ca sa obtina cele mai bune si mai multe trofee.
Cei grasuti si timizi sunt de obicei ocoliti de fete, care nu stiu ca de fapt eis unt cei care sunt capabili sa le iubeasca asa cum sunt ele, cu toate nebuniile si nu au pretentii de sani mari, de funduri bombate, de bani...

| Foxyyyy a răspuns:

Par,ochi,buze

| caterinasmile a răspuns:

Prima data sincer ma uit la cat de curat este. Adica sa nu umble murdar, mirosind a transpiratie.
Dupa ma intereseaza personalitatea lui.

| Allisson a răspuns:

Daca stie ce este igiena, la haine...La toata fata:ochi, buze...
♥♥♥

| hellaw a răspuns:

La fata si aspectul fizic happy

| DaDyva1992 a răspuns:

Eu sincera sa fiu ma uit mai intai la frumusetea lui (doar ne indragostim de frumusetea cuiva ) si daca are o inima buna e perfect daca nu, degeaba e frumos.

| MyKy08 a răspuns:

Cum este el la suflet, daca vorbeste frumos, la corp fata etc happy