| fdfgdgd a întrebat:

Fetelor, la ce vă uitați și ce anume vă atrage atenția prima oară la un băiat?

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Niciodata nu mi-a placut ceva anume la aspectul unui baiat. Daca imi placea, imi placea si gata. Nu conteaza ca era blond, inalt, cu ochii albastri sau mic, negru cu ochii caprui.
Ma intereseaza mai mult sa am ce sa discut cu el, sa fie deschis la minte, amuzant si respectos. Frumusetea nu ma impresioneaza.

| RAY a răspuns:

La fata, ca orice om vedem prima oara fata si gura asa ca e bine sa treci pe la stomatolog des, apoi inaltimea, vocea groasa, fata lata masculina, ochii, fundul unele etc
repet ce vor ele e una ce le atrage e alta si inca ceva important daca sunt la ovulatie prefera masculi alfa iar la menstruatie pe cei beta, asa ca e greu de spus ce vor femeile

| GoldenZenith a răspuns:

Ochii si zambetul day dreaming

| Yasmin875 a răspuns:

Ochii lui, muschii, imbracaminte, dar contează și dacă are minte.In general fetele vor un băiat care să arate bine si sa aibă multi bani, foarte multi.

| fdfgdgd explică (pentru Yasmin875):

Alea de care zici tu se numesc curve, zdrențe. O fată inteligentă nu ar gândi astfel.

| dragodana a răspuns:

Salut! La tot.De sus pana jos.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Se uita daca are sigla de bmw pe cheia din mana.

Răspuns utilizator avertizat
| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Privirea și felul în care vorbește.

| Ana12345698Maria a răspuns:

Sa aiba haine curate, sa nu fie nespalat si la fața lui bineinteles

| Veronicist a răspuns:

Cur