| 10011993 a întrebat:

Fetelor, le luati cadou iubitului de valentine's day? daca da, cam ce idei aveti?big grin

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu, nu cumpar cadou pentru nimeni de Craciun, Revelion, Valentine's Day, Dragobete, 8 martie, etc.
Cumpar cel mult de ziua respectivei persoane sau, daca ma apuca si vreau sa-i ofer ceva, ii cumpar ceva intr-o zi oarecare, nu trebuie sa am nevoie de un motiv.

| Mo a răspuns:

Eu i-am luat un urs mare mare care tine in brate o inima pe care scrie ceva dragut nascocit de mine:X. si undeva mai jos scrie numele meu. Ursu` asta m`a costat destul de mult pentru ca e facut pe comanda...in jur de 250 rontongue. Dar el meritaAa tot:*

| Oana1209 a răspuns:

Eu personal, daca mai rezista relatia, DA! Aveam in minte sa inramez o poza cu noi 2(nu oricare poza, una speciala). Nu vreau un cadou ca toate celelalte, asa ca il personalizez.happy

| Riri a răspuns:

Eu am vazut la cineva o cana cu poza celor 2.cand e rece cana e neagra. dar cand e incalzita e alba love struck sau ce zici de album cu poze cu voi doi? poate ti se pare cam veche ideea. dar nici eu nu stiu exact ce sa iau iubituluisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, de obicei se fac cadouri :ursuleti, inimioare, rahaturi de genu' laughing
dupa parerea mea, sarbatoarea asta e una superficiala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe www.mdproduction.ro gasesti o varietate de produse personalizate. poate gasesti ceva pe placul tau:P