| vestro12 a întrebat:

Fetelor le plac baietii virgini sau non-virgini?
Daca o fata nu mai e virgina si vrea sa aiba o relatie, ar prefera un baiat virgin sau care nu mai e virgin? ce pareri aveti?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prefera unul cu experienta in domeniu. Deci non-virgin.

| RAY a răspuns:

De unde stie fata aia ce acel baiat e virgin? fetelor le place baieti care prezinta interes pentru ele

| Catrice a răspuns:

Bro, dacă fata e experimentata, crezi ca ar vrea un nepriceput? Și un băiat la fel. Sau poate vrea o virgina doar sa se laude ca el o fost primul pentru aia.

| OldSoul a răspuns:

Si virginile prefera non-virgini laughing Ce sa mai vorbim de una sexperimentata...

| SG1995 a răspuns:

Femeia caută întotdeauna unul mai experimentat în mod instinctiv, dar cică totuși nu le place ca să fi fu-tu-t prea mult baieți.

| Plato a răspuns:

Cred ca e ultimul lucru la care ar trebui sa se gandeasca, e total irelevant.

| ForeverAlone97 a răspuns:

De cele mai multe ori, fetele nu vor baieti fara experienta

| Justme1997 a răspuns:

Nu am preferințe, nu m-ar deranja nici daca e la fel de virgin ca mine. Oricum, cu cât e numărul mai mic, cu atat mai bine

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Justme1997):

Eu nu te-as deranja? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla care nu e virgin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca e cu ochii verzi si esti atrasa fizic de el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dacă sunt atrasa de el, greu de crezut ca e încă virgin laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci scapam de mitul frumusetea e relativa, ce te atrage pe tine ar fi popular, nu neg asta, baieti frumosi sunt populari ceea ce darama mitul acela