| Radandam a întrebat:

Fetelor le plac penisurile mari? Sau când se masturbează la un film porno, va uitați la filme unde băieții au scula mare?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce, ai de vînzare crastavețilaughing Sau cîrnați de casă.

| Sofer a răspuns:

În viziunea lor le place un crocodil mare dar când o întra în ele. Plâng de durere ca e prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac, dar unele nu admit asta, evident asta nu înseamnă că toate sunt moarte după penisuri gigantice, pe unele le mai interesează și inteligența, caracterul, personalitatea, banii etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Multe se uita la lesbiene că nu sunt atrase de BBC. Cel puțin așa spun studiile. Probabil sunt atât de scârbite de unii încât o dau pe invers.
Din observația mea atât timp cât ai un penis peste medie. E okey pentru orice tipa, câtă vreme știi să o satisfaci. Nu-ți trebuie măciucă de 20 de cm.

Fetele se excita mult mai tare auditiv/fanteziile care și le formează în minte, nu ar fi imposibil sa se uite la rough sex, BDSM și gangbang-uri.

| lulufunny6766 a răspuns:

Ma uit numai la rasputin

| jjgwoo a răspuns:

Nu rebuie neaparat sa o ai mare
trebuie sa stii bine ce faci cu ea