| Radandam a întrebat:

Fetelor le place să primească sex oral? Ce este mai plăcut pentru ele, dintre sex oral si sex vaginal?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Unele nu simt mare lucru de la sexul vaginal, dar foarte rar se găsește vreuna care să nu ajungă la orgasm după un oral bine făcut.

| Endoryus a răspuns (pentru mihai69):

Vorba era ca multe nu au orgasm de la sex normal, acum s-a ajuns ca nu simt mai nimic?

| mihai69 a răspuns (pentru Endoryus):

Nimic, în sensul că nu ajung la orgasm. Clar nu e cea mai fericită exprimare, mai sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Te referi la un oral făcut ei, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e evident?

| sofisis a răspuns:

Daca partenerul este bun, ambele sunt misto

| Catalin77945 a răspuns:

Teoretic si daca stii sa iti folosesti degetele poti sa fii un truly god master, deci ---->ambele.

| Alexyne a răspuns:

Ambele