| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor mai scoateti baietii din friendzone? laughing glumesc dar cum poate un baiat sa aiba o relatie cu o fata care nu vrea mai mult decat o prietenie?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E vina lor daca tu te milogesti de ea? nici un mascul nu sta sa asculte o fata cu povesti lacrimogene are altceva de facut, nu e vina lor, pentru ele sunteti surori de sex ops, metrosexuali, te poate scoate daca devi indiferent si se treseste ca ceva lipseste nu are cui sa se planga si poate va vrea mai mult, dar daca continui sa o asculti vei vi un frate mereu, fetele adora badboys aia nu vor relati doar sex si oamenii sunt sinceri, majoritatea baietilor din ziua zici ca sunt fetite asexuale nu cumva sa vb de sex cu ei ca se rosesc la fata pai ala e barbat? pacat ca s-a desfiintat armata chiar ne facea barbati

| MidnightR a răspuns (pentru RAY):

Ce dracu tot ai ma cu badboy, badboy.Alea care prefera badboys le gasesti dimineata lesinate pe strada sau noaptea bete crita prin cluburi.Niste fete normale nu vor badboys, da` nici un amarat din ala care se plange pentru orice lucru.Ce naiba..Acum ceva timp ii vedeam pe astia pe TPU ca vai ce tragedie, ca e terminat, ca se simte ca ultimul om si pentru ce? Pentru o amarata de despartire.La asa chestie nici pe mine nu ma mira.

| RAY a răspuns (pentru MidnightR):

Http://stirileprotv.ro/......catia.html

banuiesc ca ceva stiintific are valoare decat afirmatiile tale

| Unicornaş a răspuns:

Nu poti.

| ychigo a răspuns:

Pleci o vreme buna din zona cam ceva gen sa uite de tine și cand te întorci depinde de cum te întorci ai șanse sa iti faci o iubita din cum **** zici tu "friendzone".