| Andr3i321 a întrebat:

Fetelor, preferati relatiile de lunga durata sau mai multe de scurta durata?

12 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Serioase si de lunga durata...decat sa merg cu unul si cu altul e mai bine sa fie doar unul pe care il iubesc si ma iubeste.

| Andr3i321 explică (pentru XxBlueRosexX):

Daca ai raspuns sincer, te stimez, daca ai raspuns asa si de fapt in realitate faci invers, te urasc.

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Andr3i321):

Am raspuns sincer happy

| SameMistake a răspuns:

In singura viata pe care o avem, e bine sa le avem pe toate! big grin
Pana la o anumita varsta sunt mult mai avantajoase relatiile de scurta durata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cat mai multe, insa sa fie scurte si furtunoase. big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile de lunga durata, sincere, cu iubire, atentie si simtul umorului

| Cristinaaa57 a răspuns:

Lunga durata

| TPUuser199 a răspuns:

De lunga durata.

| madalinamadu a răspuns:

Cine nu vrea relaţii de scurtă durată şi să sufere după toţi, depresii, nopţi nedormite, borcane de ciocolata şamd. Serios acum, am nevoie de o relaţie lungă, serioasă şi copleşitoare. Nu îmi place să mă joc de-a dragostea.

| fatacucaracter2000 a răspuns:

Relatii de lunga durata, in care exista prietenie, respect, incredere si sentimente sincere.