| Izaura90 a întrebat:

Fetelor, puteți să faceți sex cu un băiat pe care nu-l iubiți? Dacă da, atunci ce v-ar determina să faceți asta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

| Necunoscut112 a răspuns:

Gândeşte cu creierul din dotare. Pot fi n situaţii, la modul general.

| Izaura90 explică (pentru Necunoscut112):

Am înțeles. Poți să dai un exemplu cu o situație în care tu personal ai accepta să faci asta cu cineva fără să ai sentimente sau atracție față de acea persoană?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Izaura90):

Eu, personal, nu as face-o. Stiu ca pare un cliseu, dar sunt extrem de orgolioasa si tin foarte tare la principiile mele, nu fac compromisuri nici macar in relatiile mele, asta ma face adesea sa pun piciorul in prag sau chiar sa renunt la o relatie. Sa faci sex fara sa fii atras de cineva o faci doar pentru bani sau pentru alte beneficii, iar asta nu cred ca o voi face vreodata.

| BlackBi a răspuns:

La betie e posibil laughing))))))))))