| Guess20 a întrebat:

Fetelor, sa presupunem ca ati consumat putin alcool si sunteti in stare de ebrietate si faceti sex cu un baiat pe care nu il cunoasteti si de care nu sunteti atrase, dar cu ttoate astea ajungeti sa faceti sex cu respectivul...In cazul asta a-ti simti placere doar din punct de vedere fiziologic cat de cat?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca n-as fi atrasa de el n-as putea sa fac oricat de beata as fi.
Dar ca sa-ti raspund totusi, daca tipul stie ce sa faca, cum sa te excite cat si dupa, normal ca simti placere.

| Guess20 explică (pentru Adry05):

Am inteles,,, Si daca tipul respectiv te-ar atrage iar tu daca ai fi deja intr-o relatie, ai face un astfel de compromis? atat timp cat se va pastra secret iar partenerul tau nu va afla niciodata? Astept un raspuns sincer de la tine happy

| mihai69 a răspuns:

Cum ar putea ști dinainte cât e omul de dotat și mai ales priceput ca să știe dacă simt sau nu plăcere?!?

| WaterDrop a răspuns:

Doar daca isi baga sticla goala de alcool in pantaloni.

| Florin1303 a răspuns:

Probabil...

Răspuns utilizator avertizat