| TurneanuEdi a întrebat:

Fetelor, să vă întreb ceva: De ce voi sunteți atrase de băieții curvari, care au avut și au multe femei și nu vă atrag deloc cei cuminți? Eu, ca băiat, să știu o femeie care a trecut prin multe paturi o consider o fată obraznică, ca să nu fiu nepoliticos și să spun curv.ă. sau panaramă...Deci, asta nu înțeleg eu ca băiat: Dacă noi, băieții, nu vrem să avem de-aface cu fete care au trecut prin multe *măciuci*, voi de ce sunteți atrase de un astfel de băiat..desfrânat, curvar? Voi nu îi considerați tot niște panarame, curve așa cum consideră băieții pe fetele rele? Sper că ați înțeles ce vreau eu să știu. Vă rog să fiți sincere și fără să răspunsuri la mișto, că le ignor happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa spunem ca sunt fata si ma cheama Sabine eu ce vina am domnule ca baiatul x ma atrage? ce vina am eu ca doar barbati hot ma atrag? ce sa fac cu unu urat,timid, plictisitor? da tin multi baieti in lista prieteniei ce sa fac cu ei? adevarul doare, ma folosesc de ei dar stiu ca si ei au doar interes sexual atat, nu noi decidem ceea ce ne atrage e ceva involuntar de vina sunt genele noastra asa am fost programati de mama natura care vrea ca doar anumiti barbati sa se reproduca, de parca tie ca isi penisul in erectie cand o vezi pe x e ca i sti sufletul, in cartea aia sunt multe sfaturi si explicati pentru barbati ca tine frustrati

citeste ceva pe tema asta https://www.scribd.com/document/351269981/Paradigma-pleistocenului

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu am fost niciodata atrasa de barbati curvari, smecheri, golanasi si cu gura mare.
Exista doar o anumita categorie de fete, fara pic de creier, care prefera curvari, golani si rasa assta de papagali motati, ca numai barbati nu-i poti numi.

| Elide a răspuns:

Posibil sa ai dreptate dar eu una nu prea mă interesează acest aspect cu cate a facut o el, si mă pun in locul vostru nici eu nu mi.as fi dorit o curva

| NameInUse a răspuns:

Inteleg ce vrei sa spui, si sunt de acord cu tine. Ma doare cand vad ca baiatul cu care ies are experienta, si pur si simplu nu pot continua, dispare pe moment orice fel de atractie.