| edda a întrebat:

Fetelor saptamana viitoare plec la mare si din pacate voi fi pe stopsad ce sa fac? ce e bine de facut si ce nu? pls

Răspuns Câştigător
| NothingToEat a răspuns:

Buna!
eu zic sa nu iei nicio pastila, ptk te dereglezi total si eu am avut aceeasi problema si am folosit o.b-uri, stai calma sunt foarte bune si sigure
Funda?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Naspa....pai poti folosi ob-euri sau un absorbant mai subtire si evita sa te bagi in apa macar in primele 2 zile

| Anime1222 a răspuns:

Eu am luat de la farmacie, se numeste vitamina K si iti intarzie menstruatia happy sau poti sa foloseti ob-uri

| laryyssaa a răspuns:

Ob ar fi solutia. iar daca esti virgina poti sa stai linistita ca nu patesti nimic de la ele

| KameliaAura a răspuns:

Poti face oricehappy daca vrei sa te bagi in apa cat timp esti pe stop foloseste ob-uri

| Angeld a răspuns:

Buna.
Cel mai bine e sa nu intri in apa, dar stiu, ca tentatia este mare si. cred ca ar trebui sa folosesti ob dar daca nu ai folosit niciodata te sfatuiesc sa nu incerci daca nu te simti pregatita asa ca nu intra in apa mare pana la genunghi cam atat si dupa trei zili poti intra cu un absorbant mic...happy Acuma depinde si de tine daca iti curge mult nu intra nici dupa trei zile Mult succes!
Pa, pa

| Jolly12 a răspuns:

Woof si eu am patit-o.In primul rand sa folosesti ob si cam la 2.3 ore sa il schimbi cam asta e solutia si daca nu ma insel intreaba la farmacie am impresia ca au niste pastilute care pot sa iti intarzie menstruatia cu cateva zilebig grin

| JoyStick a răspuns:

Sex pe plaja... happy

| demona a răspuns:

Buna!
Si mie mi s-a intamplat asta si mama mi-a zis sa-mi pun tampoate ob dinalea care le bagi acolo da de fiecare data cand iesi din apa sa te schimbi ca o sa se umfle de la apa si sa nu te deranjeze.
Funda?happy