| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, sincer acum pe voi va multumeste un penis de 12-13 centimetri si ati vrea sa faceti sex cu cineva care il are de atata? Raspundeti sincer

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lungimea penisului nu-i singura care-i importanta intr-o partida de sex, desii 12-13 cm este o masura mica, grosimea penisului fiind cea care satisface vaginal, asta in masura in care barbatul cu care faci sex are si ideea cum sa satisfaca o femeie.
In caz contrar, sa-si anterneze limba, degetele ...ca sa faca fata happy ca la un moment dat, va trebuii si el sa aiba sex, nu?
Evident ca va fi parasit sub diverse pretexte, dar in final, cineva il va accepta asa cum este.

| alina2k18 a răspuns:

Nu cred ca e cazu sa raspund laughing

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Si arma ta din dotare tot pe acolo are, poate mai putin. De ce nu te-ar multumi?

| alina2k18 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

laughing ahahahha, care arma?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru alina2k18):

Arma cu care pui barbatii cu botu' pe labe. Tot cat un penis de 12 ar trebui sa aiba. Adica s-ar potrivi ca o manusa daca ar avea si grosimea potrivita, cum de majoritatea femeilor au nevoie de mai mult?

| Necunoscut112 a răspuns:

Contează mult si ce se ataşează penisului de 12 cm.