| RAY a întrebat:

Fetelor, sincer, ati accepta un iubit virgin? As vrea si argumente

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Vreau bărbat, nu copil să-l cresc. Dacă eram adolescentă încă, era altceva. Nu mai sunt la vârsta la care să am răbdare cu toți fraierii asociali

| RAY explică (pentru Dalmore):

Bravo nota 10 pentru raspuns, o femeie matura, inteligenta

| Mosotti a răspuns (pentru Dalmore):

Daca arata f bine si te atrage, o sa vrei fara sa vrei. Ce, parca in adolescenta va invata cineva? Va descurcati voi, totu e sa va placeti mult, si asa e la orice varsta.
Daca nu te atrage fizic, normal ca zici ce ai zis.
Si oricum mai in gluma mai in sesior, voua femeile va cam placeau copiii, asa ca...nu e o problema. Macar e deja mare, nu mai tipa, plange, face pe el.

Bine, intial o sa vrei, daca e asocial si cu probleme de socializare mari, cand te atrage f tare, o sa ii zici tu ca il aduci tu pe calea cea buna, o sa incerci, nu o sa pleci din prima, daca nu si nu, clar ca nu o sa mai vrei.

50 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care are nevoie de un iubit, da!
Ce argumente! Să-ți spun sau să-ți arăt!
Spune drept, iar te plictisești!
E soare frumos afară, scoate și tu șuncile la aerisit pe bancă în parc, și fă-te că ești virgil...

| RAY explică (pentru sadrian46):

Am fost afara deja, am stat la soare, cam bate vantul

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai si n-ai combinat nimic afara?

| RAY explică (pentru Plato):

La postarea asta nu am chef de spam

| Freya1 a răspuns:

Da,am avut si chiar m-am bucurat.
Nu am nimic impotriva daca partenerul meu ar mai fi avut ceva relatie intima inainte dar ma simt mai bine sa stiu ca nu are cine sa vorbeasca despre performantele lui sexuale, nu ma intalnesc cu femei pe strada sau pe undeva care sa fi fost intr-o astfel de intimitate cu el, nu are cine sa mi se bage in relatie sau sa il stie cel putin la fel cum il stiu eu.
Imi place chestia asta si mai ales pentru ca este o raritate si ceva special.

| Plato a răspuns:

Te referi exclusiv la baieti?

| RAY explică (pentru Plato):

Ma refer exclusiv la fete daca ar vrea un virgin man, eu stiu ca tu ai vrea si iubit/iubita virgina

| Justme1997 a răspuns:

Da, nu vad de ce nu. Nu il face cu nimic mai bun sau mai rau decat altul care a facut sex deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai observ pe aici pe ForeverAlone97 si Subsemnatul ca sunt virgini si isi fac probleme.
Nu prea cred cã ar fi o mare chestie virginitatea, poate doar dupã o anumita vârsta isi pun intrebari. Dar poate gresesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Paul754880338 a răspuns:

Toti tinerii au fost( probabil, sau asa mi-ar place sa cred) mai intai iubiti si au iubit inainte de a face sex, chiar daca intensitatea sentimentului a fost mai mare sau mai mica toti am fost in aceasta situatie. Cumva prea mult pret pus pe sex sau pe granita aceea fragila dintre prima data si inainte de asta?
Sexul este cu siguranta un liant al relatiei, un combustibil dar nu cred ca poate fi trigger-ul ( detonatorul ) acesteia.

| sadrian46 a răspuns (pentru Paul754880338):

Nu, dar fără el, nu ai ce detona. Relația face fâs și se stinge.

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu.

| 2EXA a răspuns:

Tu ca omnu ti-ai dori sa fii special pentru cineva?

| RAY explică (pentru 2EXA):

Sa inteleg ca vreti virgini toate

| anonim_4396 a răspuns (pentru 2EXA):

Te simt speciala daca esti prima din viata lui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nici una nu vrea virgini doar se i-au dupã Plato, Sadrian si mine sa nu ne raneasca sentimentele crying

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce vorbesti, fetele vor bebelusi adulti de care sa aiba grija ca sa se invete cu viata de mamica rolling on the floor rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă băga în aceeași oală cu Plato, eu iau sexul foarte în serios, i-am răspuns lui RAY în bășcălie de sanchi.
Dacă spui că nici una nu vrea virgini, întreabă-o pe aia care m-a dezvirginat pe mine. A fost iubirea secolului 20, după ce au intrat rușii în Cehoslovacia. Era să izbucnească război atomic atunci, dar după ce au auzit ce am făcut noi doi, eu și tipa aia, au renunțat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

RAY e amuzant nu-si da seama ca Depinde de oameni, de experiente. De caractere.

Alte vremuri acum o dam pe combinatii aiciZ

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca depinde de fiecare in parte, dar daca crezi toate minciunile unde ajungi

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Ajungi unde ești tu acum, adică nicăieri.

| RAY explică (pentru sadrian46):

Eu privesc empiric lumea nu prin credinte, empiric observ ca majoritatea fetelor nu aleg bebelusi, virgini

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Cum ai făcut sondajul? Ai sondat adânc?

| RAY explică (pentru sadrian46):

Dar tu chiar crezi ca fetele vor virgini hai sa fim seriosi, oare de ce un barbat e virgin la 25 de ani sa spunem ca e prea frumos oare

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce ai crede ca sunt minciuni? Alea care zic ca vor sunt si ele sau au credinte ele ca un virgin poate tine mai mult la ele.
Chiar si daca ar fi minciuni, ce conteaza? Nu ajungi nicaieri daca te contrazici. Asa ajungi virgin pana mori. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci daca ai cancer e ok sa bei urina sperand ca te vindeci

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Dacă asta te vindecă, e ok!

| RAY explică (pentru sadrian46):

Te mentine in iluzi si false credinte nu te vindeca

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Hai să definim credința, și apoi să decidem dacă te vindecă sau nu.
Am ca mărturie în care cred (este credința mea) din Biblie, când Isus spune unei femei ( tocmai avusese loc o vindecare spontană),
- Credința ta te-a vindecat.
Deci hai să definim împreună eu și dta ce este credința ți apoi discutăm mai departe. Eu am deja definiția mea, dar te aștept pe tine, să îți dau cu replica peste bot.
Folosesc în mod voit un limbaj suburban ca să te trezesc din somnul cel de moarte al rațiunii, în care te complaci.

| Alexxiax98 a răspuns:

Poate nu inteleg eu bine intrebarea, dar sa fie virgin e un bonus, nu un impediment.

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

Serios,vreti bebelusi de care sa aveti grija, misto

| Dalmore a răspuns (pentru Alexxiax98):

Care e bonusul? laughing Lipsa de experiență?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru Dalmore):

Bonusul? Faptul ca reprezinti mai mult decat un numar? Faptul ca nu esti doar a x-a statie?
Lasa experienta, ca nimeni nu s-a nascut maestru. Daca vrei profesionisti, iti angajezi. Pentru mine e un bonus sa fie virgin, la fel cum e pentru barbati sa fie femeile cand sunt cu ei.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru RAY):

Nu are nicio legatura. Te asigur ca sunt virgini de 10 ori mai barbati si mai maturi decat pustii cu "palmares". Asta nu intelegi tu, barbatia nu sta in cate femei ai avut, ci in cat timp ai tinut una langa tine.

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

Povesti

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

Un virgin va vrea sex mult mai repede decat unul care a avut parte de el

| Alexxiax98 a răspuns (pentru RAY):

Daca zici tu...

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

Urasc propozitia Daca zici tu... da ce sunt eu Zeus Hitler care va face gratare daca ma contraziceti, e vorba de ceea ce simt eu ca baiat si de ceea ce am citit eu si am vazut, e ca un baiat care nu a mancat ciocolata niciodata vs tu care ai mancat,care va avea curiozitate mai mare,logic ca cek care nu a mancat, virginul va vrea sa devina barbat, asa ca se injoseste si chiar devine catelus doar pentru a scapa de povara virginitati, si eu recunosc ca vorbesc cu o fata doar pentru ca simt nevoia de sex, suntem fiinte sexuale, vreti asexuali, homosexuali ca iubiti e treaba voastra, hetrosexuali sunt fiinte sexuale, sau faceti pe asexualele doar

| Alexxiax98 a răspuns (pentru RAY):

Dar nu fac pe asexuala, ti-am spus doar ca nu am nevoie ca partenerul sa aiba palmares.

| ElisaAna a răspuns:

Nu cred ca asta ar trebui sa fie un criteriu de selectie, sunt lucruri mai importante. Experienta sexuala se dobandeste usor. Alte deprinderi si competente, nu
Eu incerc sa privesc o parte buna in oricare din cele doua cazuri. Daca nu e virgin, super, are experienta si stie ce are de facut
E virgin, super, voi fi prima, va fi un moment special si de neuitat, ma iubeste si nu vrea doar sex ( asta daca nu e atat de idiot incat sa isi faca iubita doar ca sa se dezvirgineze si dupa sa ii spuna bye)

| RAY explică (pentru ElisaAna):

Cata ipocrizie feminina

| Blueskyy1 a răspuns (pentru ElisaAna):

E clar ca și pe tine te a dezvirginat unu și te a lăsat și acum suferi

| ElisaAna a răspuns (pentru RAY):

Absolut deloc, tu poti crede ce doresti nu ma afecteaza

| RAY explică (pentru ElisaAna):

Nici tu nu crezi

| ElisaAna a răspuns (pentru RAY):

De ce as da un raspuns pe care nu il cred, tu te auzi?

| ElisaAna a răspuns (pentru Blueskyy1):

Nu, pe mine inca nu m-a dezvirginat nimeni :*

| Blueskyy1 a răspuns (pentru ElisaAna):

Foarte bine dragă, ai whatsapp?