| Guess20 a întrebat:

Fetelor, spuneti sincer: Noi, baietii, când vedem o fata cu un fund sexi ne excita si ne-am dori sa facem sex cu acea fata, asta o stim toti... dar voi când vedeti un baiat cu un penis vizibil mare in pantaloni, aceeasi senzatie o simtiti si voi, adica si voi la fel ca in cazul baietilor, ati vrea sa faceti sex cu acel baiat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faci o compartie gresita daca tu ai impresia ca fetele vor sex ca noi te inseli, ele pun pret pe alte chesti nu doar pe penis

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu se vede prin pantaloni că e mare sau mică, că doar nu umblaţi cu ea sculată pe stradă. Să zicem că la plaja s-ar putea vedea, dar nu am fost niciodată excitată nici in situaţia asta. Femeile funcţionează diferit, nu le vine aiurea cheful de sex când văd un bărbat ce arată bine, ci abia când deja ajunge în pat cu un bărbat şi au parte de preludiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fată așa cum depinde și de băiat, nu toate sunt la fel.Așa cum există băieți și fete cu hormonii la maxim care se gândesc numai la sex, mai există și băieți și fete care pun mai mult preț pe sentimente.Și de exemplu cum nu toți băieții sunt atrași de fete voluptoase cu fund și sâni mari, așa nu toate fetele sunt atrase de băieți cu mușchi bine lucrați și cu un penis gigantic.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Bat la pariu ca or sa-ti raspunda doar baieti cu parerea lor despre cum cred fetelelaughing sa vedem.

| MagicDream a răspuns:

Din contra, e scarbos. Am vazut un astfel de tip care facea "jogging" cica, dar de fapt isi arata scula ostentativ prin pantalonii super mulati, chiar daca in rest arata bine, mi s-a parut cea mai mare scarbosenie pe care am vazut-o. In nici un caz nu te atrage asa ceva, mai ales la un strain, din contra, iti lasa o parere super proasta despre respectivul. Sper sa nu mai vad prosti ca el.