| 123495 a întrebat:

Fetelor, spuneți sincer, vă este greață atunci când un băiat ejaculează în gură sau din contra, vă excită foarte mult?

11 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai daca vrei sa-i faci pe plac partenerului...pa inhibitii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se umple categoria asta de obsedati sexual care pun intrebari din ce in ce mai penibile.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Mai mult decat gretos.

| ComanGradDaniel a răspuns:

Nu cred ca există o fată pe care să o excite

| Medeea2003 a răspuns (pentru ComanGradDaniel):

Te înșeli, bro. Le place, să știi happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru ComanGradDaniel):

Asta crezi tu. "Bro" e fata, si eu la fel, si a mai răspuns încă o fată la fel, şi anume că e greţos. Mă abţin cu greu sa nu vomit.

| ComanGradDaniel a răspuns (pentru Necunoscut112):

Mie mi s-a adresat cu apelativul "bro" iar eu sunt băiat in caz că nu ti-ai dat seama dupa prenume

| 123495 explică (pentru Necunoscut112):

Într-un alt răspuns tot legat de sex oral și înghițit spuneai că poate să survină și ejacularea, deci nu ar trebuie să mai spui că-ți vine să vomiți, din moment ce ești obișnuită și ai spus atunci că nu-i deloc grețos să faci asta, că aproape orice fată o face și se obișnuiește la un moment dat, exact așa ai spus happy Deci ești cu două fețe.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru 123495):

Nu cred că am spus exact ce ai scris tu acolo. Nu-i deloc greţos sa faci oral, nu ar trebui sa îţi fie scârbă de o parte a partenerului care îţi crează plăcere. Sperma are un gust oribil.
Asta nu înseamnă că atunci când fac sex oral iubitului meu simt vreo mare plăcere, ci o fac pentru plăcerea lui. E absolut plictisitor să faci oral.

| 123495 explică (pentru Necunoscut112):

Tu zici că sperma are un gust oribil.
Știai că gustul spermei este influențat de alimentație și mod de viață? De exemplu, celor cărora le-ai încercat *gustul* fumau, consumau alcool etc?
Pune-l pe prietenul tău să mănânce mai multe fructe și sucuri naturale și să-mi spui după aceea că nu-ți place gustul...Dar să nu uiți să-mi spui happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru 123495):

Doar cu actualul am încercat, deci probabil sunt subiectivă şi în alte situaţii e "gustoasă" laughing Nici nu bea, nici nu fumeaza şi are grijă să mănânce cât mai sănătos.