| Ghiocelul a întrebat:

Fetelor, spuneți sincer...Vă impresionează când vedeți un băiat cu o mașină puternică și frumoasă? Adică un astfel de băiat are un atu în plus față de un băiat modest în ochii voștri?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu m-a impresionat niciodata un barbat care-i imbracat ultima moda, care-si etaleaza muschii sau masinile.
Prefer unul cu inteligent!
Nu cred ca-i modest daca intentia lui este sa impresioneze fetele cu o masina puternica sau frumoasa, dimpotriva, cei neincrezatori in ei cumpara masini puternice ca sa suplimenteze ceea ce nu au!

| NameInUse a răspuns:

Da, are in plus o masina.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Zic ele ca nu aici, dar daca ai Bemveu altfel vad ele viatalaughing "prefer unul cu inteligent", hai ma ce drecurolling on the floor

| GHoST013 a răspuns:

Cred ca depinde mult si de fata.
Daca este o fata materialista probabil o sa aprecieze mai mult. Daca nu-i pasa de bani o sa caute caracterul omului sau ce o defineste pe ea.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Sincer nu. Dar mai sunt "femei" carora le atrage doar masina. Parerea mea daca vrei obtii ceva trebuie sa fie facut pe spatele tau, nu sa-ti gasesti un prost sa-ti ia de toate. Pentru mine barbatul trebuie sa-mi ofere atentie iubire si respect happy