| RemusssX5 a întrebat:

Fetelor, spuneți sincer...Vă plac băieții romantici, care vă fac declarații de dragoste, care vă aduc mereu trandafiri?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca are un aspect fizic respingator i poti scrie si niste romane de dragoste ca efectul e zero,decat sa isi pierzi timpul cu romane numai bine mergi la sala faci cardio,culturism,te imbraci frumos in haine de barbat ma refer,isi faci o freza frumoasa vezi si de personalitatea ta si atunci vei gasi una de nasul tau, sa fim seriosi badboys sunt romantici aia sunt pe naiba, multa bafta, dupa parerea mea un barbat romantic = o fetita masculina in corp de barbat, fi barbat

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

"Un barbat romantic = o fetita in corp de barbat"

Mare dreptate ai avut aici. Dupa cum spune un mare poet:

"Modelul nou de baiat:
Baiat pare fata;
Modelul nou de fata:
S-ar putea sa-l bata."

| Speed99 a răspuns:

"Romantismul este abuzul de adjective" - Alfred de Musset.

| Satango a răspuns:

Bună!
Prefer romantismul, fiind și eu romantică.
Ceea ce eu cer de la partenerul meu de viață este să fie potrivit pentru împrejurările în care ne aflăm.
Să știe când trebuie să fie romantic, când trebuie să ia atitudine și când trebuie să treacă prin diferitele stări potrivite situațiilor.
Legat de trandafiri... Nu sunt de acord cu cheltuirea banilor pe flori, fiind scumpe, mi se pare o risipă de bani.
Dacă este... ocazional, un fir de trandafir, sau orice altă floare e suficientă pentru a îmi demonstra, și prin această cale, sentimentele lui.

| Satango a răspuns:

Îmi pare rău că n-ai avut șansa să reproșezi aceste lucruri persoanei care te-a dat dracu' de fapt. Că te descarci unei persoane pe care n-o cunoști, n-ai decât. Sper să te ajute măcar.

| Satango a răspuns:

Hah, mă bucur când văd că te distrugi cu frustrarea asta. Nu meriţi nimic mai mult, doar ceea ce ai şi să fii scuipat între ochi. Majoritatea răspunsurilor tale sunt răutăcioase, toţi sunt proşti pentru tine. Trist pentru tine că eu nu pun botul. Normal, frate, că nu ai avut parte de femei cu principii morale ridicate. La ce să mă mir când ai atitudinea asta de gunoi? Mindfuck.

| Kiwibibilă a răspuns:

La inceput sunt draguti, atunci in faza de indragosteala. Apoi devin plictisitori si enervanti.
Daca nu vrei sa dai greș ia-i ciocolata, nu trandafiri.

| NameInUse a răspuns:

Nu, pe mine ma plictisesc.

| Steam321 a răspuns:

Nea majoritatea sunt curve și doar se prefac dar ele vor numai bani și cadouri scumpe, mai bine stai singur fără nici un specimen de genul

| Ioana990 a răspuns:

DA

| Ioana990 a răspuns:

Daa