| Crazyboy96 a întrebat:

Fetelor, spuneti sincer voua chiar va place sa faceti sex oral baietilor? De exemplu, dupa ce ii faceti sex oral unui baiat, nu va simtiti oarecum josnic, murdare?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce intrebare aiurea, cand iubesti o persoana dragostea fata de respectiva persoana este reflecta iubiri tale fata de persoana aia, nu vad ce e josnic in a face sex oral indiferent de ce sex esti e o placere sa daruiesti ceea ce primesti sau sa isi arati iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O partida de dragoste, trebuie sa ramana o partida de dragoste...in limite normale, insa daca se depasesc aceste limite, deja intram intr-un subiect delicat.
Sexul oral, anal, oricat ar fi de iubit de unele persoane, aceste lucruri sunt o scarbosenie, iar consecintele sunt grave pe toate nivelurile, pentru ambii parteneri.
Este o tampenie, este o dovada de retard, atunci cand cineva, chiar si cu persoana iubita, practica aceste scarbosenii.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Frustat ca nu primesti oral?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti unul din acei creştini care încă merg pe principiul antic al bisericii, nu? Dacă o să faci sex cu soția doar în poziția misionarului, o să se ducă la altul. Apare monotonia si ea nu o să ajungă la orgasm doar prin sex vaginal.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te limitai sa spui doar "mie nu-mi place", era ok. esti tu mai ciudat, dar asta e, nu-i mare problema. Dar sa faci aprecieri stupide despre lucruri despre care habar n-ai, deja da dovada, asa cum ai spus, de retard mintal.
Vorba catorva de aici, ori ai mari frustrari sexuale, ori esti lovit rau in cap de spiritul religios. Altfel nu se explica interventia ta total neavenita. Auzi la el...scarboseniilaughing

| boylivgume a răspuns (pentru Holiday):

Draga 'holiday' sau whatever... tineti gura imputita acasa, ca cine stie pe unde ai mai plimbat-o, parca simt asa un miros de cct venind de la tine. daca tie-ti place sa dai limbi peste tot, asta nu inseamna ca ne place si noua!

| Andrei101010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca singurul retard esti tu! Nu imi vine sa cred ca exista asa persoane!

| Andrei101010 a răspuns (pentru boylivgume):

Inca o sfanta...

| Mada1920 a răspuns:

Sunt fete carora le place,le creeaza placere,extaz, sunt fete care o fac pentru parteneri dar si fete care o fac de nevoie. Starea de josnic, murdar apare atunci cand faci sex oral cuiva care nu te iubeste, nu te respecta, te tine doar pentru sex.

| Roxana19aa a răspuns (pentru Mada1920):

Atunci cand faci sex nu ești nevoită sa faci asa ceva poate alte fete își iubesc parteneri ele nu cred ca se simt asa chiar dupa ce fac asta, dar dacă băiatul cu care-a fost a stat cu ea doar pentru sex si dupa ce sau certat a ras de ea cu siguranța atunci îi pare rău.
Asa sunt uni băieți ia o fata doar ca-sa facă sex cu ea dupa-ia o lasa si mai dupa-ia o sa rada de ea. Deci sicer iti spun nu cred ca exista un băiat care n-a luat o fata doar pentru sex si apoi se laude
Asa sunt băieții :
Dacă-ți cer sex de la nici o luna de relație Lasă-l nu vrea mai mult de o partida se sex
Rar mai găsești băieți care te iubesc cu adevărat
Si muștii cât la suta dintre fete si-a pus întrebarea,, de unde știu ca nu își bate joc de mine? Dacă doar rade de mine? Dacă ma minte?"
Adică serios dacă este bărbatul potrivit o sa simți asta cu adevărat nu ce simți zi de zi la oricare băiat de pe strada care-i mai atrăgător!

| Mada1920 a răspuns (pentru Roxana19aa):

Ceea ce spui tu sunt incadrate intr-o "alta mancare". Nu toti baietii se lauda,nu toti sunt misogini,sunt si femei care isi bat joc de barbati,stai linistita. Cat despre fetele care au asemenea "experiente" cu baietii, e si din prostia lor, se arunca cu capul inainte crezand ca sunt lesinati de dragoste pentru ele, ajungand sa le manipuleze cum vor ei. Daca fetele din ziua de azi ar gandii mai mult, ar analiza situatia mai bine, ar medita la anumite lucruri nu s-ar mai ajunge la am facut sex si m-a lasat, m-a lasat gravida, sau sa se capete cu prestigiul de "sugatoare".

| Roxana19aa a răspuns (pentru Mada1920):

In primul rând n-am spus ca toți fac asta și-n al doi-lea rând stai calma ca fetele nu mai stau sa analizeze si dupa ce face vreo avortare poate zboară și-n Germania! Dar precizez ca nu toți oameni sunt la fel.

| Mada1920 a răspuns (pentru Roxana19aa):

E si asta adevarat, ca avortul a devenit in ziua de azi ca si cum te duci sa iti scoti o masea...

| Mrr2000 a răspuns:

De ce sa te simti josnic daca partenerul se simte bine? Pana la urma poti sa il pui sa iti faca si el oral.