| Guess20 a întrebat:

Fetelor, sunt si eu curios ca baiat... Voua va place/va excita atunci când un baiat isi da drmu in gura la voi? Cum va simtiti in acele momente?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dement sa moara Gigi laughing.Ba sloboz nu sunt fata asa ca nu.ti face impresii dar daca sunt fete care se excita de la asa ceva e cam problema lor laughing

| Giuliano24 a răspuns:

Ba eu sincer nu mi'as da drumu in gura iubitei mele daca as avea 1-2 ani cu ea =]] si daca ar fi si virgina... adica daca ai o fata cuminte nu merita asa ceva, daca ai vreo paleta. propune-i sa-ti dai drumu in gura ei doar ca sa-ti faci tu fantezia ca ele nu simt mai nimic decat un lichid caldut =]]