| 12345678877 a întrebat:

Fetelor, v-ar plăcea să aveți un partener stabil care să vă permită să o faceți și cu alți bărbați, fără să îl deranjeze lucrul acesta? De exemplu, la mine în familie mereu s-au înșelat reciproc părinții mei, lucru care m-a dezgustat dintotdeauna și când îi spuneam tatălui meu că am prins-o pe mama făcând sex cu colegii ei de la cabinet, el îmi spunea să-mi văd de treaba mea că așa fac oamenii maturi, și că și el face asta cu femeile altor bărbați și mi-a mai spus că tot la fel am să fac și eu cândva cu nevestele altora...Și am mai auzit de cupluri care sunt de acord încă de la bun început ca să se înșele reciproc cu alți parteneri dar eu unul dezaprob total astfel de gest, deoarece mi se pare extrem de imoral și urât să accepți așa ceva. Vi se parte normal ca un bărbat și o femeie care au copii și care spun că se iubesc cu adevărat, să se înșele reciproc, ocazional? V-ar plăcea să întâlniți un bărbat pe placul vostru și să aveți o relație cu el și care să vă spună chiar el că nu are nimic împotrivă dacă vă mai jucați și cu alții?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Scarbos parerea mea. Daca tu ca barbat lasi toate sa ti-o traga ( ca da, el e cel *** si de viata si de muieri) atunci esti doar un gunoi in calduri. Si daca ca femeie lasi toti handicapati sa si-o bage in tine inseamna ca este o epava si un esec pentru sexuk feminim. Dar s-au gandit la consecinte? Sa nu mai spun de cate boli vor imprastia. Mi se pare extrem de degradant. Asa ca fata, daca imi arde de sex, o fac cu iubitul pentru ca e o relatie bazata pe respect, intelegere si iubire. De ce mai iti faci o relatie daca ajungi sa te culci cu toate femeile si barbati? Probabil ca femeia accepta asta ca sa fie considerata " doamna in societate " in timp ce ea nu e decat o centurista in calduri. Iar barbatul e barbat, vrea sa aiba o femeie acasa sa aiba grija de copii si asta e probabil singurul motiv pentru care o pastreaza prin preajma. Daca iubitul meu m-ar lasa sa ma culc cu altii sau mi-ar propune lucrul asta, i-as da papuci. Cum adica? Sa ma futã si el si prieteni de ai lui? Sau invers. Pai mi-ar fi scarba sa stau in pat cu unul care s-a dus pe la toate tarfele si imi aduce mie boli acasa + ca se mai trezeste si cu un copil pe undeva. Sunt o persoana destul de dezinhibata dar nu accept sa fiu rezerva, obiect de satisfacere sexuala sau sa primesc resturile altor femei. asta e opinia mea personala. cine nu e de acord sa ignore raspunsul meu. Oricum. Barbati vor fii de acord, cei ce inseala oricum.

| 12345678877 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Congratulations happy
Ps: Gândești ca o fată inteligentăwinking

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Orice e permis dacă e de comun acord.
Şi atunci, nici măcar nu mai poți spune că ar fi vreo "înşelăciune"!

Dacă eu te las să faci un lucru e clar că făcându-l, nu mă înşeli!

| sofisis a răspuns:

Eu nu as fi de acord.
Dar exista foarte multe cupluri in lume care functioneaza asa.
Nu e nimic anormal atata timp cat e de comun acord si nu le afecteaza relatia si viata.

| SG1995 a răspuns:

Daca e reciproc si consensual nu mi se pare imoral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Aia e orice mai putin iubire.

| leapșa a răspuns:

Imi pare a fi o telenovela falsa.