| Axel93 a întrebat:

Fetelor v-ati inselat vreodata prietenul?big grin

Răspuns Câştigător
| hondru a răspuns:

Rugam sinceritate aicea.imi place intrebarealaughing)

30 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Da.

| Patrăţel a răspuns:

Niciodata sufleteste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca recunoaste vreuna?

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

HA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

"Ha" ce? N-am dreptate?tongue

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu!

Îmi explici te rog la ce se referă @Patrățel? Zice că n-a înșelat niciodată sufletește! Adică?

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ba am dreptate!

Pai a inselat decat trupeste, fara sa implice sentimentehappy

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tot aia e? Ba da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ba da, e tot aia. In fine, ce rost are sa ne batem noi capu'?
Eu stiu ca tu nu o sa ma inseli niciodata>:d

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ce-mi place mie ca mai exista si fete/femei ca tine si nu numai curve proaste.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut să zic că voi le vreți pe alea, dar știu că tu ești cuminte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Pai daca nu eram cuminte nu mai eram acum singurelhappy
Intotdeauna o sa prefer o fata ca tine.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai timp, crede-mă. Gagică poți avea oricând, iubită...cam rar.

Meriți o pupăăă big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ca bine zici:*

Vreau, vreauhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Uuu, ce dragut. :*

| LineGuide a răspuns:

Cele fidele vor raspunde, iar cele ce si-au inselat partenerii, vor prefera sa treaca peste intrebare, sau sa puna un raspuns vag.
Mult noroc!

| MetalHead04 a răspuns:

Da,o data.

| justmebi a răspuns:

Intr-o situatie complicata...dar da, mi-am inselat prietena laughing

| hondru a răspuns (pentru justmebi):

Apreciem si ceritatea.cred ca ea merita funda talaughing

| justmebi a răspuns (pentru hondru):

Mersi laughing

| C26 a răspuns:

Nu am inselat niciodata, si nici nu cred c`o voi facewinking
Daca in relatia mea este respect, iubire, sinceritate. Eu nu am de ce sa insel happy
Iar daca nu sunt aceste lucruri, ma retrag, si imi gasesc pe altcineva. happy
Mi se pare o prostie inselatul happy

| MissJJ a răspuns:

Nu, mie nu imi place sa ma complic aiurea. Daca nu imi convine ma despart.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Ca baiat spun ca fetele care nu au inselat la intrebarea asta vor spune pur si simplu: "Nu". Cele care se vor complica cu detalii ca : "nu as face asta niciodata" sau ceva de genul 100% au inselat... Logic ce spun? big grin

| Analecssa a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Da ai perfecta dreptate!

| annna69 a răspuns:

90% din femei inseala. si restul de 10% sunt de la tara laughing sau cel putin asa se spune

| Analecssa a răspuns:

Eu sincer mi-am inselat prietenul. Dar nici nu imi pare rau, a meritat-o! tongue

| MrsBrunetsica a răspuns:

Da big grin

| Niky2897 a răspuns:

Nup pentru ca nu sunt genuwinking