| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Fetelor, vă atrag băieții atunci când fumează?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu nu suport fumul de țigară, dar unul care în loc de gură are horn? Nu mai spun că văd destui de mulți tipi pensați care fumează picior peste picior ținând țigara între degete ca şi femeile.
Dacă te pui într-o relație cu ei înseamnă că eşti lesbi pentru că nu mai ai nimic masculin în ei.

| ZoltanSzabo17 explică (pentru FemeiaPisică):

Păi și dacă nu se pensează tot nu vă plac, că ziceți că nu se îngrijește...Cum trebuie să arate un bărbat adevărat în viziunea ta? Sunt curios.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru ZoltanSzabo17):

N-ai înțeles. Este în regulă dacă tipul îşi pensează "monosprânceana" în cazul în care are sprâncenele mai stupoase sau trebuiesc "tunse". Dar, să ajungi să îți faci programare la salon săptămânal şi să ai sprâncenele mai aranjate şi mai subțiri decât ale mele... Nu mai zic că văd mulți băieți cu blugi mulați de parcă le-au împrumutat garderoba iubitelor.
Bărbatul adevărat în viziunea mea este acela care se respectă. Se menține fizic, dar nu la sală. Este îngrijit şi se îmbracă sport sau în ținute mai casual. Să nu fie plat şi nici umflat cu muşchi. Nişte forme robuste, cu celulită discretă şi burtică să am ce "apuca". Cam astea sunt preferințele mele fizice.

| ZoltanSzabo17 explică (pentru FemeiaPisică):

Nu mă așteptat să văd o fată spunând asta legat de aspectul fizic, sincer. Înseamnă că nu ești fată pretențioasă. Probabil că ești genul acela de femeie care pune preț pe ce are el în pantaloni și atitudine, și consideri că dacă te face fericită în dormitor face cât 10 musculoși cu pătrățele la un loc. Am spus bine?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZoltanSzabo17):

Am deja o relație stabilă. L-am ales după atitudinea sa şi felul cum gândeşte. Să fim sinceri acum, orice băiat poate avea "pătrățele". Şi prietenul meu poate reduce grăsimea corporală până îşi tonifiază abdomenul. Dar, l-am rugat să nu o facă. Fizic, sunt foarte atrasă de el pentru că îndeplineşte preferințele mele. Nu este că nu sunt pretențioasă, dar nu mă iau după turmă. În general, fetele urmăresc să se cupleze cu musculoşi sau bogați pentru că le place sa concureze cu altele. Mai aleg şi băieți care îşi bat joc de ele pentru că au impresia că îi pot schimba. Degeaba ai pătrățele dacă eşti urât cu spume şi nu ai minte. Muşchii, banii, bunurile materiale se fac in timp. Dar, atitudinea si gândirea nu prea...

| RAY a răspuns:

Depinde ce fumeaza? daca fumeaza ca toti sarantoci nu

| exoticc a răspuns:

Ce e și cu întrebarea asta?
Nu, sincer pe mine nu mă atrag pentru că nu suport fumul de țigară.Dar totuși, dacă vrei să fii,, atractiv'' eu zic să lucrezi la alte lucruri, nu unul ca ăsta.

| MEB a răspuns:

Da, mai ales tigarea de dupa. Il ador doar ca ii face rău si incerc sa il ajut sa le mai rareasca