| hgfgffgf a întrebat:

Fetelor, vă atrag băieții religioși, care respectă poruncile lui Dumnezeu și Biserica? Ați putea avea o relație cu un astfel de băiat?

Răspuns Câştigător
| Kiwibibilă a răspuns:

Wtf de ce nu? Mai ales ca ei mai au ceva valori morale.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu mă atrag. Îmi plac bărbații puternici care îşi fac propriul destin şi nu se lasă pe "mâna Domnului".

| RAY a răspuns:

Ce legatura are atractia fizica cu religia omului? desigur ca nu are din moment ce atractia e spontana, subconștienta, si eu am fost atras de o fata care avea o religie mai fanatica sa spun asa, nu are nici o legatura religia ta cu atractia fizica

| Speed99 a răspuns:

Pe de alta parte, daca ar fi o fata religioasa, as accepta-o, atata timp cat nu incearca sa imi bage ideologia ei pe gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de departe merge cu chestiile astea.
Daca mă pune sa merg la biserică, să țin post, să mă îmbrac într-un anume fel, etc, nu as putea sta cu el.
Dacă e cu limită și își vede de religia lui, ok, dar să nu fiu obligata sa fac ce nu vreau.
Respect poruncile(unele) pentru că mi se par ca un fel de regulament de ordine a planetei, însă cam asta e tot.
Nu as sta pe capul lui să renunțe sau să-l influențez în vreun fel, fiecare e liber să creadă în ce vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru hgfgffgf):

laughing)) v-a trebuit un prost ca să se formeze turma. Felicitări!

| Habbsha a răspuns:

Nu mă atrag. Iar în ceea ce privește o relație, dacă nu-mi impune nimic și nu e prea fanatic în legătură cu asta, poate.