| Sfanz a întrebat:

Fetelor, vă atrag bărbații tineri care nu se tund, care se spală rar, adică băieții care consumă frecvent alcool, muncesc mult și care sunt naturali în sensul că nu exagerează cu îngrijirea personală? Este adevărat că vă excitați atunci când un bărbat pute puțin a transpirație?

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Mă atrag cei care gândesc, înainte să adreseze o întrebare.

| Ofiintă a răspuns:

Bărbatii care:
- nu se tund
- se spală rar
- consumă frecvent alcool
- sunt naturali
- put
Asta "trebuie" să fie idealul masculin.
Cred că glumești, aceștia reprezintă "visul", sau după caz, coșmarul oricărei femei.

| Adry05 a răspuns:

Normal că nu, yeks.

| CleanHeart a răspuns:

1. Mi-e scarba de baietii care se spala rar
2. Nu as accepta in viata mea un baiat ce consuma alcool
3. Muncitor mai merge
4. L-as trimite in a doua secunda sa se spele si sa foloseasca deodorant.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Da, mă excita rău să îmi cada parul din nas. Doamne ferește!

| Anonimfath555 a răspuns:

Nu, logic. Cine și-ar dori o astfel de persoană? Cu toții avem standarde, măcar igiena să fie respectată

| ArianaVarcol a răspuns:

Clar nu