| 9620eu a întrebat:

Fetelor, va atrage gelozia la un baiat?

11 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Gelozia e o boala!

| 9620eu explică (pentru DelphhiN):

Faptul ca e gelos inseamna ca totusi il intereseaza persoana ta, adica te vrea doar pentru el, deci are niste sentimente pentru tine, nu ca e bolnav...

| Violleta2022 a răspuns:

Este singurul lucru care-l detest la un baiat, gelozia!

| LoveSleep a răspuns:

Uite la Gretta, asta da femeie ușor de convins. Dacă nu ești gelos, ești bun. Bravo tanti, încă un răspuns de cartea recordurilor.

| deeeaqq a răspuns:

Nein, nein.

| 9620eu explică (pentru deeeaqq):

Warum, lieben?

| deeeaqq a răspuns (pentru 9620eu):

Apreciez că mi-ai spus 'dragă'
Dacă îmi spui şi tu dacă îți plac fetele geloase îți răspund de ce.

| Deaad a răspuns:

Fetele sunt atrase de bani si de ****.
Fetele sunt atrase de flocoloseli si rasfaturi.
Sa vorbesti cu ele cand au ele chef, ca altfel te lasa.

Ohooo, daca ai stii tu ce suferinta ii poate aduce unei fete gelozia din partea barbatului...
Sa vrea sa se duca la ma-sa de cum l-a luat pe ghinionist.

| Kira5854 a răspuns:

Grija si gelozia sunt opuse. Grija e atragatoare, gelozia in niciun caz.

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Depinde ce gelozie. Pe mine una ma atrage... Adica chiar zilele trecute eram pe holul scolii si vorbeam cu un tip dragut dintr-o alta clasa dar de care nu sunt interesata. Si pe acelasi hol am sa zicem "un crush" si l-am surprins uitandu-se catre colegul cu care vorbeam cu gelozie si asta mi-a placut. Pentru ca mi-a dat un semn ca ma placewinking

| мартна a răspuns:

Ca ma atrage e putin spus... O ador si chiar imi doresc ca prietenul meu sa fie gelos, si este happy Uneori imi plac si crizele de gelozie, cand ma cearta din acest lucru. Imi place sa il impac cand e gelos. De obicei, baietii gelosi sunt si foarte "lipiciosi" si imi place mult asta, sa ma sufoce complet, sa nu ma lase nici sa respir happy