| IanisCrsiti a întrebat:

Fetelor,va masturbat? Eu ca fata ma masturbez cam de 3 ori pe săptămâna. E super plăcut

Răspuns Câştigător
| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Da.Degetica.Aproape în fiecare seară.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mi se pare mie sau asta este tot o intrebare de-a ta? Sau ti-ai schimbat sexul intre timp?
https://www.tpu.ro/......omparatie/

| Kalibi1327 a răspuns (pentru darrio2007):

E gen Neutru

| darrio2007 a răspuns (pentru Kalibi1327):

Mai degraba un troll plictisit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Sarut mînuța.

| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea sau altfel spus autosatisfacerea sexuala, este o modalitate fireasca si naturala de a fi explorat corpul si cea de a va face sa va simtiti bine si de a elibera tensiunea sexuala acumulata. Aceast tip de activitate il exercita oameni din toate mediile, genurile si rasele indiferent de varsta lor. Masturbarea practicata moderat are mai multe beneficii decat si-ar putea multi imagina.
https://sfaturimedicale.ro/masturbarea/
Multa sanatate!

| NotNamed a răspuns:

Fetele nu recunosc de rusine dar 1 din 2 femei se masturbeaza. Si ale mai fitoase si top fete cand ajung acasa si.o freaca ca disperatele.

| danaieladaniela a răspuns:

Eu sunt inocenta. Nu ma masturbez

| Mara19977991 a răspuns:

Tu cum te masturbezi? Vreau idei, mersi.

| palaxce111 a răspuns (pentru Mara19977991):

Daca vrei sa te ajut yrebuie sa vb in pv sau ceva ca sunt prea multe detalii

| raresbestww a răspuns:

Si eu ca baiat ma masturbez la mama ta