| Andreas96 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii care au vicii, care fumeaza, beau etc?

13 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Clar nu

| SMTHING a răspuns:

Mie personal nu imi plac.

| neutrino a răspuns:

Vicii toti avem, dar prefer sa nu am de-a face cu cei ce se numesc "bautori"!

| Oana92 a răspuns:

Vorbind la rece toti avem macar un viciu. Nu sunt fan tigari, desi am fumat si eu o vreme, dar nici nu pot schimba un om cu totul. Prietenul meu fumeaza, i-am zis de sute de ori ca nu e bine, a vazut si el, dar tot nu se lasa. Asta e, nu o sa il parasesc pentru atat.

Nu am o problema cu oamenii care beau cu masura. Dar imi e scarba de cei care nu au limite. Bautura are rolul ei, dar cu masura. Betivii sunt jalnici.

Nu am in preajma mea oameni cu vicii mai grave... Cred ca cei care ajung sa foloseasca diverse substante au nevoie de ajutor, dar nu cred ca as intra in anturaj cu astfel de persoane.

| gemeni6226 a răspuns:

Hotarit nu.Ori e fara vicii ori nu imi trebuie.

| Andreas96 explică (pentru gemeni6226):

La anii d-voastra va mai trebuie baiatlaughing?

| LoveSleep a răspuns (pentru gemeni6226):

Eu n-am vicii. Unde ne vedem la un whiskey?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă e şi violent.

| Kriss96 a răspuns:

Mie mi se pare mai atractivi.

| JustStitch a răspuns:

Eu nu am vicii, nu beau, si nu fumez

| mada1820 a răspuns:

Nu categoric nu, cu astfel de oameni nu poti forma un cuplu, familie normala. Cand iti va fi lumea mai draga sa vina acasa mototoliti de alcool si tutun, cu chef de panarama, sa stai in loc sa fi atrasa de el sa il doresti, sa ii simti mirosul de alcool imputit... Cat despre alte vicii nu mai vorbesc.

| Rapperităă a răspuns:

Mi-ar place sa nu aiba. sad laughing

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Toți avem vicii, dar nu imi plac cei care beau si se droghează.