| SamuelGhinea18 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții care sunt mai mult interesați de alte zone ale corpului vostru decât zona intimă? De exemplu, cei cărora le place să sărute fata pe feste, abdomen, umăr...și care nu simt neapărat atracție pentru vaginul vostru ci pentru ceea ce am enumerat eu mai sus. Care simt o satisfacere deplină atunci când ei ating și sărută/ling sânii, șoldurile, **** piciorului femeii dar mai puțin zona intimă...Ce părere aveți despre acești băieți? Vă plac?

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Păi nu prea există aşa ceva. Numai dacă e gay. Chestia-i că în timp ce el o excită pe fată şi lui i se scoală şi normal că o să vrea şi păsărică.

| Papusel24 a răspuns:

Sincer da, prietenul meu are o atractie imensa pentru sanii mei, dar cand se exita, ajungem jos. happy