| George12345678 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții care vă scot des la restaurant? Apreciați asta la un băiat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mersul la restaurant nu o sa trezeasca atractia fizica

| mudokins78 a răspuns:

Da tu nu şti?
Normal că un gest frumos din partea unui bărbat e întotdeauna bine venit!
(Aşa î-mi place cum pui întrebările! -nu cu întrebări perverse cum ai mai pus, nu e normal!)

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iubirea are si laturi frumoase! Din punctul meu de vedere, acest tip de invitatie denota eleganta si interes pentru acea fata, aceasta simtind la fel interesul si modul baiatului de gandire dar si manierele sale pe care le manifesta! Insa numai tu poti vedea daca devine pentru ea un obicei! Eu apreciez enorm astfel de invitatii si nu trec cu vederea interesul celui de langa mine!happyMeriti"a doua sansa"

| EmanuelKant a răspuns:

Cea mai plictisitoare locatie sa scoti o fata este restaurantul.