| randy93333 a întrebat:

Fetelor va plac băieții cu fundul bombat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chair nu-mi pasa daca baietii au fundul bombat sau nu, atata vreme cat sunt foarte inalti si atletici si au ceva constistent in cap (in afara de muschi si masini).
Noi nu ne uitam dupa curul baietilor! happy

| Hammurabi a răspuns:

Ce fac fetele cu fundul băieților?
A apărut ceva nou și eu n-am aflat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar nici prea plat.

| Allemando a răspuns:

Fund bombat, părul finuț, când se-ntoarce... e Ionuț!
Fund bombat, părul divin, când se-ntoarce... Mădălin!

| alexandraionela1234 a răspuns:

Mie nu-mi plac băieții cu fundul bombat. Dar totodată, i-aș și strânge de buci pe băieții cu fundul bombat?

| 77antonia77 a răspuns:

Dupa parerea mea si a fetelor pe care le-am intrebat, fundul bombat nu este neaparat o preferinta in randul fetelor cand este vorba de un baiat cu aceasta caracteristica.
Fetele sunt atrase mai mult de o forma "dreptunghiulara" a corpului. Adica plata. Baietii de obicei sunt atrasi de fetele clepsidra cu solduri mari, talie mica, umeri lati, dotate la bust si fund.
Cea mai importanta este personalitatea ta! In mod evident nu alegem noi cum aratam, genetica o face, noi mostenindu-ne parintii.