| Mihai123211 a întrebat:

Fetelor va plac baietii cu fundul mai bombat?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mi se pare super sexy. laughing Mai ales avantajat de pantalnonii potriviti (nu ma refer la cei ultra mulati, sa ne intelegem)

| T0T a răspuns:

Aveam o fată în clasă la liceu căreia îi plăcea fundul unui tip care era de genul, ea spunea că are fund de brazilian. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau cel putin nu scandura, sa se aseze pantalonii. laughing

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu sunt baiat si chiar imi plac baietii cu fundul mai bombat este mai frumos cand se apleaca colegul meu alexandru la banca unui alt coleg
uneori nu ma pot abtine si ii mai trag o palma peste fundul usor bombat si tuguiat. sincer nu am avut alt fel de fantezii. nu este vorba despre ceva sexual, doar imi place cum arata fundulile barbatilor cu funduri mari. este atragator pentru mine la fel ca o pisicuta. vreau sa o mangai.

| mbncf a răspuns:

Normal, să am pe ce pune mâna laughing

| cosmin986522 a răspuns (pentru mbncf):

Aelasi sentiment am si eu, chiar e placut

| Miihaa a răspuns:

Da