| sSentiment a întrebat:

Fetelor, va plac baietii fara vicii? Ati putea avea o relatie cu un baiat care nu are vicii? happy

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

De ce n-ar putea, ăla e mai sănătos, și cu siguranță mai înstărit natural decât unul care își pune bani pe țigări, băutură sau păcănele.

| Necunoscut112 a răspuns:

La ce fel de vicii te referi? Logic ca orice femeie isi doreste un barbat sa nu fie alcoolic, dependent de droguri, de jocuri de cazino, de tigari etc. E de preferat un barbat fara vicii, dar uneori trebuie sa accepti si ce nu iti face neaparat placere, viciile nu reprezinta nici pe departe singurul criteriu de selectie...

Răspuns utilizator avertizat
| AdelaElena88 a răspuns:

Ca femeie fără vicii, nu as putea iubi un tip care fumează, este oribil, m as simți de parca as linge scrumiera.Sau mai rău, unul cate bea pana uita de el, sau care joaca jocuri de noroc.Nu as accepta asa ceva niciodată, mai bine singura decât cu un tip asa. Dacă eu nu am niciun viciu, ma aștept sa fim la fel din acest punct de vedere.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Nu cred că asta e cea mai importantă chestie atunci când te îndrăgostești. Poți iubi și un vicios, și un tip lipsit de acestea.Nu contează.