| Bursucu98 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții puțin prostuți, adică cei care se supun femeilor, care nu ies din cuvântul vostru, cei care sunt sensibili și timizi dar perverși rău în pat?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti fata nu baiat, ca mascul trebuie sa ai un cuvant daca nu pa next sau singur, singura libertate care o avem este alegerea noastra personala, catelusi sunt si ei buni dar ca provideri de care profiti.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Bursucu98 explică (pentru sofisis):

De ce? Nu-ți plac ăia autoriri, care să te considere inferioară și care să te pună la cratiță, dar nici ăia care încearcă să fie indulgenți și înțelegători cu voi...Cum trebuie să fie un băiat?

| sofisis a răspuns (pentru Bursucu98):

Dar de ce trebuie sa fie la extreme? De ce trebuie sa fie ori papagali ori brute? Un om rational, cu care se poate discuta dar care sa nu stea ca un catelus acolo unde il pun, sa stie sa ma si contrazica, sa ma si ajute ...nu? N-avem d'astia?

| SG1995 a răspuns:

Mai descris perfect. laughing Si nu, nu le plac, de ce? Simplu cauta caractere masculine dominante, nu recesive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac si ãia da nu pentru sex, poate o limba in vagin maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Un bărbat trebuie să aibă personalitate nu să fie cârpa femeii, și nici ea la rândul ei să nu fie sclava lui.