| George12345678 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții violenți, care vă mai bat uneori dacă sunteți obraznice?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tie? Ti-ar place sa dai peste o fata violenta, care sa-ti traga peste ochi cand esti obraznic si nu vii devreme acasa, sau nu o asculti?

| SG1995 a răspuns:

Tie-ti place cand te bate maica-ta? Numai pune intrebari tampite, vorba unui user: "A venit vara, IQ indiviziilor de TPU, a scazut drastic."

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Da' tie iti place cand fetele sunt violente, pun mana pe cutit si incep sa dea cu el in tine cand esti obraznic?

| Necunoscut112 a răspuns:

Îmi place când mă bate iubi la poponeţ.

| George12345678 explică (pentru Necunoscut112):

Aha...La laringe nu-ți place/nu-ți dă iubi?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ah

| Skillzy2001 a răspuns:

Taci dq de maimuțoi oparit happy happy happy. Cum dq sa intrebi asa ceva. Fetele adora bataia boss. Cand le zici ca le bati mor de fericire. Dar daca nu le bati pana la sange degeaba. Se supara.(AM FOST SARCASTIC DACA CUMVA ESTI CAM PROST NU TI-AI DAT SEAMA).