| anonim32104333 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții vulnerabili, sensibili? Emoțional vorbind... happy

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu fratelo nu mai merge cu corasonu cum mergea pe vremea lui impuscatu, acum e muschi, sala, piept brate picior

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu esti femeie sau barbat? Ca barbat daca plangi devi fetita masculina, intrebi copile de 13, 14 ani, intreaba o femeie matura

| Sofer a răspuns:

Le plac baieti mai rai asa. Stapani pe ei sa le satisfaca oricand,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi displac oamenii care sunt asa.

| Ralukafay a răspuns:

Da,imi plac.

| Bernardus a răspuns:

Iti pot spune ca pentru majoritatea fetelor sa fii emotional e un turn-off. Putin nu strica, dar daca o fata te vede plangand, ti-ai scazut sansele cu ea. Chiar daca, in mod constient nu au o problema cu asta, de multe ori are un impact negativ asupra creeri unei relatii amoroase. e OK sa fii putin emotional, dar nu prea mult

| LumiBo a răspuns:

Da, dar pana la un punct. Totusi ar trebui sa nu fie mai plangaciosi ca noi si chiar de sunt sensibili, le trebuie gram de protectivitate masculina.
Totusi sensibilitatea e ceva ce majoritatea fetelor cauta la un baiat

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Sa zicem ca da caci in ei poti avea incredere(uneori)si de multe ori sunt mai iubitori ca cei obsedati de sine.

| Stounos a răspuns:

Femeile vor un singur lucru mare gros si lipicios