| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Fetelor, vă place când un băiat este agresiv cu voi în timp ce faceți dragoste, vă înjură, palme peste fund etc? De ex dacă vă penetrează violent în gât până ce vă dau lacrimile și nu mai puteți respira...Vă plac experiențele de genu, sincer?

9 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

De ce te intereseaza asemenea lucruri?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ft frumos. scrie o carte. ai descris ft interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste fantezii ale tale, sau nici nu stiu cum altfel sa le zic sunt doar niste prostii. Tu chiar crezi ca te-ar lasa vreo fata sa ii faci asa ceva?! Ceea ce vezi tu in filmele porno sunt doar facaturi..alea au un scenariu. Sa nu crezi ca daca vezi acolo asa ceva te va lasa si pe tine prietena sa ii faci la fel. Si acum fara suparare, astea sunt fantezii de un om obsedat sexual, bolnav...nu stiu cum sa zic

| ZoltanSzabo17 explică (pentru anonim_4396):

Când o să mai crești puțin, o să te întâlnești și cu experiențe din astea care tu acum le consideri ciudate și anormale...Cu timpul, vei acumula experiență.

| Atotstiutorul a răspuns (pentru ZoltanSzabo17):

Nice

| MaTeOGG a răspuns:

Vrea si el sa incerce, si nu stie daca iubita lui il va lasa!

| exoticc a răspuns:

Sincer mie nu mi-ar placea genul asta de manifestare dar depinde de persoanalaughing)