| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, va place sa primiti oral? Puteti veni cu un argument, de ce da sau nu?

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu zic ca intrebarea nu e prea personala de exemplu sunt barbat si imi place pentru argumentul ca se simte bine.

si daca esti fata nu schimba daca poti zice astea sau nu zic eu...

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fetele care nu au primit niciodata nu iti vor putea si nici voi raspunde, cele care au primit aiurea si nu l-au savurat, nu vor marturisi, tanti contabila de gheata ti-a aruncat niste vorbe, iar cele care au primit ca lumea vor tine pentru ele, si vor zambi pe sub mustata, amintindu-si ce fain o fo, si cum mai tremurau de placere si cum se crispau si unduiau sub efectul limbii fermecate si a degetelor maiastre, din evidenta modestie, of course.
De gustibus.
Se zvoneste ca pe la manastirile de maici are mare trecere, ca pastreaza fecioria - care mai este - si le preaimbucura jos, dar si rozior in obrajori pe stimatele nepatrunse incandescent/efervescent, inca.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tanti contabila e atat de culta, incat a omis, total ilogic, ca putea raspunde si scurt, cu y/n.
Inca o dovada de calitatea logicii si culturii ei meganemaipomenita pana acum, din pacate pentru cei pe care ii mai abureste pe aici.
Asa ca, mare atentie la "raspunsurile" ei. Riscati sa patiti ceva nasol si cine va despagubeste?! Ca ea o sa zica ca nu v-a obligat nimeni sa o si ascultati practic!

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea este mult prea personala pentru a raspunde pe un forum!